Marits Minneturnering - Et slag for kreft

Marits Minneturnering - Et slag for kreft

Et meget vellykket arrangement ble gjennomført søndag ettermiddag. Over 40 deltakere som til sammen skapte en god ramme rundt arrangementet. Det ble en spesiell turnering for mange, Marit betydde mye for mange av klubbens medlemmer.

Det ble samlet inn godt over 10.000 kroner til kreftforeningen som allerede har takket oss for innsatsen via Instagram.

Vi vil rette en stor takk til Karin Brattbakken for hennes iherdige innsamling av premier og god gjennomføring av utloddingen. Det ble et flott premiebord.

Siste innlegg

Vis alle
norsk golfLes om klubben i Norsk Golf

Les om klubben i Norsk Golf

Denne uken har vi virkelig havnet på det Norske golf kartet. For noen uker siden hadde vi besøk av bladet Norsk Golf. Det ble to veldig hyggelige reportasjer. En om banen og en om klubbens utviklin...

Följ med Per Falk till Abu Dhabi (25. november - 2. december 2024)

Följ med Per Falk till Abu Dhabi (25. november - 2. december 2024)

Al Ains golfbana är en unik skapelse, Al Ain är mycket noga med kvaliteten på sinbana, fairways och greener håller högsta klass. Bollen rullar snabbt och jämt på desvagt ondulerade greenerna. Golfb...

Följ med Per Falk till Montecastillo (20-27. oktober 2024)

Följ med Per Falk till Montecastillo (20-27. oktober 2024)

Montecastillo GC är designad av Jack Nicklaus och har stått värd för Volvo Masters1997-2001. Det är en kul och utmanande bana med böljande fairways och strategisktutlagda bunkrar med generösa landn...